fbpx

Tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław - KONTAKT

W razie wszelkich pytań, jestem do Twojej dyspozycji jako tłumacz przysięgły angielskiego

Prześlij dokument do tłumaczenia

Tłumacz Przysięgły Angielskiego Wrocław

Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Tomasz Ratajczyk

adres: ul. Rodzynkowa 14/7, 54-054 Wrocław

NIP: 8971737457

nr telefonu: 605 033 059

email: info@tlumaczprzysiegly.org

nr wpisu na listę tłumaczy przysięgłych: TP/80/15

link do wpisu: lista tłumaczy przysięgłych

  Wypełnij formularz, a odpowiem niezwłocznie.

  Tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław – kontakt

  Jako tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław to centrum mojej działalności i życia. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług tłumacza przysięgłego angielskiego we Wrocławiu, jestem do Twojej dyspozycji. Oferuję różne możliwości kontaktu, aby umożliwić Ci łatwe i szybkie dotarcie do mnie.

  • Telefon: jeśli chcesz zadać mi szybkie pytanie lub coś uzgodnić, możesz do mine po prostu zadzwonić. Mój numer telefonu znajdziesz na pasku na samej górze strony.
  • E-mail: możesz także wysłać do mnie wiadomość mailową. Mój adres również znajdziesz na górze strony. Odpowiem na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.
  • Formularz kontaktowy: Jeśli wolisz, możesz skorzystać z powyższego formularza kontaktowego. Wystarczy, że wpiszesz swoją wiadomość i poczekasz na odpowiedź.
  • Wizyta w biurze: Jeśli chcesz mnie odwiedzić osobiście, zapraszam do mojego biura, które znajduje się na Stabłowicach. Możesz mnie tam znaleźć po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.
  • Formularz wyceny: Jeśli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować tłumaczenie, wypełnij formularz wyceny na tej stronie. To prosty i najszybszy sposób, aby poznać cenę i termin Twojego tłumaczenia. Darmową wycenę najczęściej przesyłam w ciągu 24 godzin lub szybciej.

  Jako tłumacz przysięgły angielskiego we Wrocławiu, dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu w zakresie specjalistycznego języka angielskiego oraz prawa, mam umiejętność przekładu skomplikowanych tekstów prawniczych i urzędowych. Regularnie tłumaczę ustnie rozprawy sądowe i inne postępowania, by nie wyjść z wprawy. Z racji wykonywanego wolnego zawodu tłumacza przysięgłego gwarantuję rzetelne, terminowe i profesjonalne tłumaczenie dokumentów. Zaufaj mi i skorzystaj z moich usług tłumaczenia przysięgłego angielskiego we Wrocławiu już dziś!

  Niezależnie od tego, jak chcesz się ze mną skontaktować, jestem gotowy do pomocy i odpowiedzi na Twoje pytania w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00. Skontaktuj się ze mną już dziś i skorzystaj z moich usług tłumaczenia przysięgłego angielskiego we Wrocławiu!

  Koszyk
  • No products in the cart.
  Facebook
  LinkedIn
  Instagram
  0